Domů / Pro střelce / Brýle

EDGE Fastlink tmavé


Žádné hodnocení. Kód: AA017272 Produktové číslo: 697920010686 Kód výrobce: XFL61-G15
Lehké a pohodlné střelecké brýle
Výrobce: RŮZNÍ
Dostupnost: SKLADEM
562 Kč bez DPH
680 Kč , plus doprava
(680 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
EDGE Fastlink tmavé

Balistické brýle EDGE TACTICAL Fastlink jsou velmi odolné brýle od americké společnosti EDGE EYEWEAR které používají polykarbonové čočky, odolné proti zamlžení a poškrábání. Tyto čočky blokují 99,9% UVA, UVB a UVC záření.

Čočky G15 poskytují kontrast, ostrost a zároveň chladivý pocit pro oči. Navrženy americkým letectvem pro maximalizaci přenosu světla v pásmu 555 nm (zelené/žluté světlo). Skvělá čočka pro různé jasné podmínky. Propouštějí 15% z celkového světla.

Čočky brýlí jsou opatřené anti-fog úpravou "Vapor Shield", která zabraňuje zamlžení brýlí. Dále jsou chráněné trojvrstvým povlakem, který snižuje pravděpodobnost jejich poškrábání. Protažení čoček do stran poskytuje zvýšenou ochranu z boku. Obroučky a nožky jsou vyrobené z pružného a trvanlivého směsného materiálu TR90/nylon technologií TPR. Tento materiál zvyšuje „sevření“ při zvlhnutí či zahřátí a drží tak brýle lépe na obličeji. Nastavitelná délka nožiček.

Součástí dodávky je ochranný sáček z mikrovlákna.

Balistická odolnost: obroučky a čočky brýlí by měly odolat nárazu ocelové kuličky o průměru 6,35 mm pohybující se rychlostí 45,72 m/s (zkouška nárazu ve vysoké rychlosti). Norma MCEPC zahrnuje stejný proces jako zkouška nárazu ve vysoké rychlosti, avšak při rychlosti zvýšené na 201 m/s.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.