Domů / Podle výrobce / MAXPEDITION

Maxpedition Monsoon GearSlinger Khaki


Žádné hodnocení. Kód: AA009255 Produktové číslo: 846909001515 Kód výrobce: 0410K
Dostupnost: DO 3-10 DNŮ
3.409 Kč bez DPH
4.125 Kč , plus doprava
(4.125 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Maxpedition Monsoon GearSlinger Khaki
  • Série batohů s přípravou firmy Maxpedition je naší prémiovou řadou vaků s popruhem přes jedno rameno, která spojuje konstrukční a funkční mezeru mezi naším klasickým batohem s dvěma ramenními popruhy a jedinečnou inovovanou řadou Versipack. Provedení s jedním popruhem umožňuje rychlejší snímání a nasazování zvláště přes LBV a brnění a jsou kvalitnější než ruksaky, co se týče rovnováhy a pohodlí při použití jednoho popruhu. Zatímco na trhu je spousta vaků „pro přenášení“, firma Maxpedition slibuje mnohem trvanlivější výrobek se všemi náležitostmi, nezbytnými pro přežití na bojišti, stejně jako při běžném používání ve městě. Můžete očekávat kvalitu a „ohleduplnost“ firmy Maxpedition, na kterou jste si zvykli a zamlouvá se vám.
  • Batoh s přípravou Monsoon je náš velkobjemový batoh s jedním nosným ramenním popruhem a celkovým objemem více než 26 litrů. Vycpaný neklouzavý ramenní popruh s rychlým odepnutím má dvě oddělené soupravy šňůr PALS k uchycení příslušenství. Je založený na trojúhelníkovém provedení, hlavní příhrada obsahuje spoustu vnitřní pomocných kapes. Je zde malá vnitřní kapsa na iPod nebo walkmana s pogumovaným náhlavním portem. Obsah kapes chrání přední polstrovaný kryt, který zajišťují dvě spony 7 cm s rychlým odepínáním, zatímco obsah chrání dva přítlačné pásky křížem. Na jedné straně jsou tři řady šňůry PALS nad plochou skrytou kapsou, zatímco na druhé straně sportovní kapsa se sportovní lahví na vodu s obsahem 1 litru. Nastavitelný 4 cm široký bokový pásek zajišťuje dodatečnou oporu a bezpečnost, tento bokový pásek lze uložit v zabudované malé pružné kapsičce. Jsou zde odvodňovací otvory a tři otvory k ochlazování zad proudícím vzduchem.
  • Monsoon lze kombinovat s hydratačním systémem do 3 litrů (např. Camelbak HotShot). Má pitnou hadici uchycenou suchými zipy na ramenním popruhu. Hydratační kapsa je rovněž vybavena poutkem na suchý zip pro připojení našeho modulárního příslušenství na suchý zip jako je univerzální modulární pouzdro.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.